Om oss

DET HÄR ÄR VI

Ett väl sammansvetsat och engagerat team med en samlad kompetens inom ytbehandling, unik i sitt slag i Skandinavien.
Vår gedigna kunskap och långa erfarenhet i kombination med våra kunders höga krav är en viktig del i vårt framgångsrecept.

VI SOM HAR KUNDKONTAKT

Hans Dahlbeck

Delägare & försäljningschef

(+46) 070-595 14 09

hans@svensktralackering.se

Per Höglund

Delägare & ekonomichef

(+46) 070-652 12 86

per@svensktralackering.se

Lars Larsson

Orderadministratör

(+46) 0571-209 60

lars@svensktralackering.se

Sara Högfeldt

Orderadministratör

(+46) 073-066 40 79

sara@svensktralackering.se

Jannike Karlsson

Utvecklingschef ytbehandling

(+46) 076-810 58 58

jannike@svensktralackering.se

Christopher Nordvang

Tillförordnad produktionschef

(+46) 072-586 16 48

christopher@svensktralackering.se

Marie Adamsson

Färg- & kulöransvarig

(+46) 070-266 44 56

marie@svensktralackering.se

Magnus Norlander

Utvecklingschef produktion & underhåll

(+46) 070-699 79 29

magnus@svensktralackering.se

Jessica Almarsson

Produktionschef

(+46)

Vi som producerar

Remiguis Pocius
Jonas Eriksson
Vaiva Pociéne
Andreas Nilsson
André Engen
Vygantas Razutis
Joakim Fjällström
Sten Erik Torstensson
Zydre Zukauskiene
Giedrius Urbonavicius
Simonas Dyglys
Rimantas Dyglys
Viljia Dygliéne
Mikael Johansson
Alexis Santana
David Berg
Leonidas Bulovas
Kim Roger Berg
Vytaute Gudatyte
Thomas Wiegandt